home e-mail Kanał RSS
Strona główna | Kim jesteśmy | Newsletter | Kontakt |
drukuj drukuj

Kim jesteśmy - motocykliści, twórcy szkoły

Strona główna > Kim jesteśmy - motocykliści, twórcy szkoły

Krakowska Szkoła Motocyklistów to najstarsza szkoła o profilu stricte motocyklowym. Szkołę stworzyliśmy lata temu zauważywszy poważne braki w edukacji motocyklistów i dyletanctwo szkół nauki jazdy w temacie szkoleń motocyklistów. Kształcenie motocyklistów traktujemy jak pewnego rodzaju misję. Jeżdżąc po całym świecie na dwóch kołach mamy porównanie poziomu umiejętności motocyklistów i zachowań kierowców na drogach. Wiemy, że można zmienić niekorzystny wizerunek motocyklistów i wiemy do czego dążyć układając programy szkolenia oraz jak wpajać prawidłowe nawyki techniki jazdy motocyklem.

Szkolenia jakie oferujemy nie mają nic wspólnego ze zwykłym kursem prawa jazdy, bo większość z Państwa prawo jazdy od dawna posiada. Uczymy tego o czym nie pisze się w podręcznikach dla kierowcy. Wiedza jaką oferujemy to esencja wieloletnich doświadczeń w jeździe motocyklem, którą przekazujemy Państwu w nadziei ,że tak samo jak My pokochacie jazdę motocyklem i początkowo weekendowe hobby z czasem zamieni się w długoletnią pasję, którą będziecie kolejno zarażać Swoich znajomych. Chcemy także Swoim przykładem pokazać Państwu, że da się motocyklem jeździć żwawo i bezpiecznie przez długie lata oraz zupełnie nie zgodzić się z błędnym wizerunkiem "dawcy" , czy "warzywa".

Instruktorzy KSM
Kadrę szkoły stanowią tylko doświadczeni, wyselekcjonowani motocykliści z pośród wielu chętnych do pracy w tym zawodzie. Każdy Nasz szkoleniowiec legitymuje się minimum 10 letnim doświadczeniem w jeździe motocyklami oraz kilkuletnim stażem w nauczaniu umiejętności jazdy jednośladem. Nie ma tu ludzi przypadkowych, zatrudnionych tylko dlatego że mają uprawnienia, gdyż samo posiadanie papierka jeszcze nic nie mówi o umiejętnościach. Każdy instruktor ma ukończone dodatkowo kursy jazdy technicznej. Szkoląc się u Nas macie Państwo gwarancję, że uczeni będziecie właściwych zachowań, zgodnych z prawidłową techniką jazdy. Uczyć Was będą doświadczeni i czynni motocykliści, co zaowocuje szybkimi postępami i prawidłowym rozwojem właściwych umiejętności.

Partnerzy
Motorsimo