home e-mail Kanał RSS
Strona główna | Kim jesteśmy | Newsletter | Kontakt |
drukuj drukuj

Aktualności

MOTO REMIND 7.01.2018

MOTO REMIND
KURS PRZYPOMINAJĄCY

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób, które miały długą przerwę w jeździe motocyklem, ale posiadają uprawnienia w postaci prawa jazdy i chcą po prostu bezpiecznie powrócić do jazdy motocyklem. Kurs jest zarówno dla tych z długoletnią przerwą, jak i tych którzy mając uprawnienia, a nawet maszyny w garażach mało co nimi jeździli. 

To szkolenie również dla tych z Państwa, którzy po zdanym egzaminie na prawo jazdy nie mieli okazji zakupić motocykla, a więc nabyte umiejętności straciły już na czasie, a całe Państwa doświadczenie to zaledwie podstawowy kurs w szkole motocyklowej.

Proponowane przez nas szkolenie w stosunkowo krótkim czasie przypomni Państwu nabyte kiedyś umiejętności, odświeży obycie się z motocyklem oraz pozwoli przyzwyczaić się do motocykli nieco większych bo już w pojemnościach 500 ccm, czyli dosyć popularnych wśród często kupowanych na tzw. piersze moto.

Kurs zawsze rozpoczynamy od przypomnienie podstawowych zasad jazdy i obsługi motocykla i następnie przechodzimy do serii ćwiczeń praktycznych. Trudność zadań i zwiękaszanie pojemności motocykla zależy od obserwowanego u Państwa progresu. Stusyjemy zasadę od małego do większego co w praktyce daje niezwykłe rezultaty. Małymi krokami w szybki sposób zaczynacie Państwo panować w całkowicie zadawalający sposób na maszynami kolejnych klas pojemnościowych zaczynając od małych 125-tek, a kończąc na popularnych 200 kilogramowych 500-tkach oraz nowoczesnych 700-tkach. 

W planie szkolenia znajdują się m.in:

  • manewrowanie parkingowe
  • balans i równowaga w praktyce
  • techniki hamowania na wprost
  • technika hamowania na łuku
  • fizyka skrętu i techniki manewrowania jednośladem
  • omijanie przeszkody z różnych prędkości

 

 Trening ten zawiera 10 godzin szkolenia na różnych motocyklach w pojemnościach od 125-500-700 ccm i stanowi świetne wyjście do samodzielnej jazdy motocyklami wagi miejskiej i średniej. Ćwiczymy w bezpiecznych na specjalnie zabezpieczonych motocyklach oraz warunkach pod okiem doświadczonych motocyklistów zwracając uwagę na prawidłowe kształtowanie nawyków w zakreise techniki kierowania oraz całokształtu bezpiecznych zachowań.  


"Julek" - nasz motocykl nr 1 (ulubieniec Pań :)

Czego wymagamy?

1. Posiadania stroju motocyklowego
2. Posiadania uprawnień kategorii A2 lub A
3. Dobrego nastroju :)

Czas i miejsce:

1. Szkolenie prowadzimy w czasie 5 spotkań po 2 godziny zajęć (w sumie 10 h po 60 min.)
2. Szkolenie na specjalnie przygotowanych i zabezpieczonych motocyklach w obszarze placu
    manewrowego pod nadzorem instruktora motocyklowego.

Cena szkolenia to 900 zł

Zapisy przyjmujemy przez cały tydzień mailowo lub telefonicznie w dniach pracy biura szkoły.

mail: biuro@szkola-motocyklistow.pl
tel:   12 357 15 23


Wróć do Aktualności
Partnerzy
Motorsimo