home e-mail Kanał RSS
Strona główna | Kim jesteśmy | Newsletter | Kontakt |
drukuj drukuj

Aktualności

Strona główna > Aktualności
Moto-Wigilia 2017 7.12.2017

MOTO-WIGILIA 2017

Tradycyjnie jak co roku od 12 lat zapraszamy Was Wszystkich na MOTO-WIGILIĘ organizowaną przez ludzi z SMGP w Kraowie. To wyjątkowe spotkanie, gdzie można w zupełnie luźnej atmosferze powspominać mijający rok i sezon oraz poznać wielu fajnych ludzi ze środowiska krakowskich motocyklistów.

 

Tradycyjny mega ostry barszcz pomoże wytrwać w trzeźwości, a zacni goście jak Ksiądz Stanisław będzie napędzał wydarzenie swoimi opwieściami. Liczne towarzystwo i multum tematów nie pozwalają się nudzić. To jedyne takie spotkanie, gdzie nikt nie przyjeżdża motocyklem, a więc ..... można wtedy to zakropić : )

            

W obecym roku z uwagi na likwidację dotychczasowgo miejsca spotkań będziemy goszczeni w restauracji Avenue przy ul. Św.Józefa 25 na rogu z ul.Szeroką tuż przy zabytkowej Synagodze. Impreza będzie na dolnym poziomie mieszczącymdo 350 osób z wydzieloną i klimatyzowana palarnią.

Co będzie w MENU?
Tradycyjnie to co przyniesiecie!  Każda ilość pokarmów we wszelkich odmianach mile widziana : )
Przynosimy kanapki, ciasta, sałatki, chipsy, orzeszki, pierogi, kiełbaski i co tam Kto woli.  Oczywiście motocykliści to jedni z najmniej wybrednych degustatorów alkoholi, zatem mile widziane produkty własne. Jeśli jednak nic nie pędzisz w piwnicy to po drodze na Wigilię pamiętaj o sklepie i odpowiednim wyborze znanej marki : ) Dobry wybór to podstawa!

Organizatorzy zapewniają barszczyk, opłatek i dobry klimat : )
Organizatorem spotkań od samego początku byli ludzie skupiający się wokół internetowego forum o nazwie "Grupa Południe", którzy w roku 2009 postanowili zawiązać stowarzyszenie pod taką samą nazwą i w ten sposób powstała organizacja o nazwie "Stowarzyszenie Motocyklistów Grupa Południe" w skrócie SMGP.

         

Zapraszmy juz w SOBOTĘ 16 grudnia 2017 od 19:30

Restauracja AVENUE
ul. Józefa 25
Startujemy o 19:30

Tradycyjnie zapraszamy Wszystkich z wigilijnymi potrawami :)
A jeśli ktoś zechce coś mocniejszego, to będzie dostępne na barze w dobrych cenach
Wnoszenie może być utrudnione przez ochronę, więc róbcie to z głową : )
P.S. Dla nas dostępna dolna część restauracji.

Do Zobaczenia!
LWG


Egzamin 2018 20.01.2017

EGZAMIN 2018
Kurs przygotowawczy do egzaminu kategorii A oraz A2 w Krakowie Dla kogo to szkolenie?
Kurs ten został przygotowany dla osób będących po kursie podstawowym, ale jeszcze przed egzaminem państwowym, które jeszcze nie opanowały zadań egzaminacyjnych w stopniu umożliwiającym ich zaliczenie za pierwszym razem.

Kiedy zalecamy?
Kurs ten zalecany jest każdemu kto miał przerwę dłuższą niż 3 miesięczną pomiędzy ostatnim szkoleniem, a wyznaczonym egzaminem państwowym. Wymagamy także odbycia tego szkolenia dla osób które nie są naszymi absolwentami, a chcą doskonalić swoje umiejętności jazdy motoctyklem pod naszym okiem, gdyż musimy mieć czas na obserwację ewentualnych przyczyn błędów oraz ich eliminację.

Jak wygląda szkolenie?
To specjalnie przygotowany program zajęć dla osób będących po odbytym szkoleniu podstawowym (min.20 godzinnym) Zaczynamy zawsze od przypomnienia podstaw na motocyklach o mniejszych pojemnościach, kierując się zasadą stopniowania trudności. Następnie przechodzimy do zadań egzaminacyjnych i wykonyjemy je zwiększając pojemność motocykla adekwatnie do umiejętności. Trening 12 godzinny wystarcza w większości przypadków na dobre doszlifowanie przed egzaminem wszystkich zadań na placu manewrowym. Jeśli byłaby taka potrzeba zawsze można zwiększyć ilość godzin szkolenia celem dopracowania formy danego kursanta. W czasie szkolenia zwracamy uwagę na prawidłową pozycję, umiejętność posługiwania się przyrządami sterowania, wykonywanie wszystkich zadań egzaminacyjnych zgodnie z ich ustawowymi kryteriami. Prezentujemy różne dozwolone warianty wykonania zadań od strony technicznej, a kursant ma wybór i rozumie różnice. Wszystko to daje efekt w postaci wysokiej zdawalności i śwadomości wykonywanych czynności.


Nasz plac manewrowy jest tylko dla motocyklistów, nie ma tam nauki jazdy samochodami :)

Jeśli więc zależy Ci na zaliczeniu egzaminu i opanowaniu motocykla w stopniu zapewniającycm bezpieczne oraz samodzielne kierowanie nim, to zapraszamy na to szkolenie.


Posiadamy takie same motocykle egzaminacyjne jak w MORD Kraków (Suzuki SFV oraz Yamaha MT-07)

Koszt: 1080 zł
Ilość godzin: 12h (zegarowych)

Zobacz jakie są zadania egzaminacyjne i możliwości zdawania..kliknij tu..

SEZON SZKOLENIOWY trwa od kwietnia do końca listopada

ZAPISY I INFORMACJE
Mailowo przez cały tydzień.
Telefonicznie w godzinach pracy biura.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 14

Partnerzy
Motorsimo