home e-mail Kanał RSS
Strona główna | Kim jesteśmy | Newsletter | Kontakt |
drukuj drukuj

Aktualności

Strona główna > Aktualności
Nr 1 w Krakowie 17.01.2018

 

PLAC MANEWROWY - to dziś podstawa 

To miejsce gdzie stawiasz "pierwsze kroki" pokonując pierwsze metry na motocyklu i bardzo ważne jest żebyś nie musiał się stresować innymi samochodami, czy też fatalną nawierzchnią samego placu. Dobra szkoła motocyklowa powinna mieć plac tylko do szkolenia motocyklistów. NIe powinno się zdarzać, że na jednym placu mijają się samochody z motocyklistami, którzy się uczą.

Nasz plac posiada wydzielone stanowiska do zadań i nie ma tu samochodów (spełniamy normę Super OSK+)

Dobra szkoła wydziela powierzchnię tylko dla motocyklistów i zabezpiecza miejsca niebezpieczne podobnie jak na imprezach sportowych - chociażby oponami, które uchronią przed skutaki ewentualnych błędów młodego motocyklisty.

Duża powierzchnia to kolejny atut. Każdy motocyklista powinien mieć przynajmniej 120 mkw dla siebie w czasie nauki. Ryzyko zderzenia się z samochodem (np. inną nauką jazdy - cofającą po łuku) nie powinno mieć miejsca.

Nasz szkoła zawsze od początku istnienia kładła duży nacisk na komfort szkolenia praktycznego i plac manewrowy tylko dla motocyklistów. Jesteśmy nadal jedyną szkołą w Krakowie dysponującą placem tylko dla motocyklistów z asfaltową nawierchnią i ogromną ilością miejsca. Dla każdego zadania egzaminacyjnego włącznie z ruszaniem pod górkę posiadamy osobne stanowisko. Jednocześnie mogą u Nas szkolić się nawet 4 motocykliści - nie przeszkadzając sobie nawzajem.

To co różni Nas od konkurencji to dbałość o jakość tego szkolenia. Oczywiście generuje to koszty, ale inaczej nie można mówić o jakości oraz sensie szkolenia.

     

Poniżej kilka przykładów jak szkoli konkurencja... (bez komentarza)

nawierzchnia placów niestety pozostawia wiele do życzenia, ale jest tanio


zdezelowane motocykle to kolejna niespodzianka w promocyjnej cenie kursu


jazda w kilku po małym placu i między samochodami to szara rzeczywistość 99% szkół

Bądź mądrzejszy!

SPRAWDŹ ZANIM SIĘ ZAPISZESZ
- gdzie jest plac
- jak wyglądają zajęcia
- w jakim stanie jest sprzęt
- czy przypadkiem nie będziesz jeździł po żwirku

...

Krakowska Szkoła Motocyklistów
to
gwarancja jakości i komfortu szkolenia

Nieprzerwanie od wielu lat dbamy o jakość
dlatego jesteśmy najlepszą szkołą
NR 1 w Krakowie

MOTO REMIND 7.01.2018

MOTO REMIND
KURS PRZYPOMINAJĄCY

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób, które miały długą przerwę w jeździe motocyklem, ale posiadają uprawnienia w postaci prawa jazdy i chcą po prostu bezpiecznie powrócić do jazdy motocyklem. Kurs jest zarówno dla tych z długoletnią przerwą, jak i tych którzy mając uprawnienia, a nawet maszyny w garażach mało co nimi jeździli. 

To szkolenie również dla tych z Państwa, którzy po zdanym egzaminie na prawo jazdy nie mieli okazji zakupić motocykla, a więc nabyte umiejętności straciły już na czasie, a całe Państwa doświadczenie to zaledwie podstawowy kurs w szkole motocyklowej.

Proponowane przez nas szkolenie w stosunkowo krótkim czasie przypomni Państwu nabyte kiedyś umiejętności, odświeży obycie się z motocyklem oraz pozwoli przyzwyczaić się do motocykli nieco większych bo już w pojemnościach 500 ccm, czyli dosyć popularnych wśród często kupowanych na tzw. piersze moto.

Kurs zawsze rozpoczynamy od przypomnienie podstawowych zasad jazdy i obsługi motocykla i następnie przechodzimy do serii ćwiczeń praktycznych. Trudność zadań i zwiękaszanie pojemności motocykla zależy od obserwowanego u Państwa progresu. Stusyjemy zasadę od małego do większego co w praktyce daje niezwykłe rezultaty. Małymi krokami w szybki sposób zaczynacie Państwo panować w całkowicie zadawalający sposób na maszynami kolejnych klas pojemnościowych zaczynając od małych 125-tek, a kończąc na popularnych 200 kilogramowych 500-tkach oraz nowoczesnych 700-tkach. 

W planie szkolenia znajdują się m.in:

  • manewrowanie parkingowe
  • balans i równowaga w praktyce
  • techniki hamowania na wprost
  • technika hamowania na łuku
  • fizyka skrętu i techniki manewrowania jednośladem
  • omijanie przeszkody z różnych prędkości

 

 Trening ten zawiera 10 godzin szkolenia na różnych motocyklach w pojemnościach od 125-500-700 ccm i stanowi świetne wyjście do samodzielnej jazdy motocyklami wagi miejskiej i średniej. Ćwiczymy w bezpiecznych na specjalnie zabezpieczonych motocyklach oraz warunkach pod okiem doświadczonych motocyklistów zwracając uwagę na prawidłowe kształtowanie nawyków w zakreise techniki kierowania oraz całokształtu bezpiecznych zachowań.  


"Julek" - nasz motocykl nr 1 (ulubieniec Pań :)

Czego wymagamy?

1. Posiadania stroju motocyklowego
2. Posiadania uprawnień kategorii A2 lub A
3. Dobrego nastroju :)

Czas i miejsce:

1. Szkolenie prowadzimy w czasie 5 spotkań po 2 godziny zajęć (w sumie 10 h po 60 min.)
2. Szkolenie na specjalnie przygotowanych i zabezpieczonych motocyklach w obszarze placu
    manewrowego pod nadzorem instruktora motocyklowego.

Cena szkolenia to 900 zł

Zapisy przyjmujemy przez cały tydzień mailowo lub telefonicznie w dniach pracy biura szkoły.

mail: biuro@szkola-motocyklistow.pl
tel:   12 357 15 23


[ poprzednia| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 15

Partnerzy
Motorsimo