home e-mail Kanał RSS
Strona główna | Kim jesteśmy | Newsletter | Kontakt |
drukuj drukuj

Aktualności

Strona główna > Aktualności
MOTO REMIND 7.01.2018

MOTO REMIND
KURS PRZYPOMINAJĄCY

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób, które miały długą przerwę w jeździe motocyklem, ale posiadają uprawnienia w postaci prawa jazdy i chcą po prostu bezpiecznie powrócić do jazdy motocyklem. Kurs jest zarówno dla tych z długoletnią przerwą, jak i tych którzy mając uprawnienia, a nawet maszyny w garażach mało co nimi jeździli. 

To szkolenie również dla tych z Państwa, którzy po zdanym egzaminie na prawo jazdy nie mieli okazji zakupić motocykla, a więc nabyte umiejętności straciły już na czasie, a całe Państwa doświadczenie to zaledwie podstawowy kurs w szkole motocyklowej.

Proponowane przez nas szkolenie w stosunkowo krótkim czasie przypomni Państwu nabyte kiedyś umiejętności, odświeży obycie się z motocyklem oraz pozwoli przyzwyczaić się do motocykli nieco większych bo już w pojemnościach 500 ccm, czyli dosyć popularnych wśród często kupowanych na tzw. piersze moto.

Kurs zawsze rozpoczynamy od przypomnienie podstawowych zasad jazdy i obsługi motocykla i następnie przechodzimy do serii ćwiczeń praktycznych. Trudność zadań i zwiękaszanie pojemności motocykla zależy od obserwowanego u Państwa progresu. Stusyjemy zasadę od małego do większego co w praktyce daje niezwykłe rezultaty. Małymi krokami w szybki sposób zaczynacie Państwo panować w całkowicie zadawalający sposób na maszynami kolejnych klas pojemnościowych zaczynając od małych 125-tek, a kończąc na popularnych 200 kilogramowych 500-tkach oraz nowoczesnych 700-tkach. 

W planie szkolenia znajdują się m.in:

  • manewrowanie parkingowe
  • balans i równowaga w praktyce
  • techniki hamowania na wprost
  • technika hamowania na łuku
  • fizyka skrętu i techniki manewrowania jednośladem
  • omijanie przeszkody z różnych prędkości

 

 Trening ten zawiera 10 godzin szkolenia na różnych motocyklach w pojemnościach od 125-500-700 ccm i stanowi świetne wyjście do samodzielnej jazdy motocyklami wagi miejskiej i średniej. Ćwiczymy w bezpiecznych na specjalnie zabezpieczonych motocyklach oraz warunkach pod okiem doświadczonych motocyklistów zwracając uwagę na prawidłowe kształtowanie nawyków w zakreise techniki kierowania oraz całokształtu bezpiecznych zachowań.  


"Julek" - nasz motocykl nr 1 (ulubieniec Pań :)

Czego wymagamy?

1. Posiadania stroju motocyklowego
2. Posiadania uprawnień kategorii A2 lub A
3. Dobrego nastroju :)

Czas i miejsce:

1. Szkolenie prowadzimy w czasie 5 spotkań po 2 godziny zajęć (w sumie 10 h po 60 min.)
2. Szkolenie na specjalnie przygotowanych i zabezpieczonych motocyklach w obszarze placu
    manewrowego pod nadzorem instruktora motocyklowego.

Cena szkolenia to 900 zł

Zapisy przyjmujemy przez cały tydzień mailowo lub telefonicznie w dniach pracy biura szkoły.

mail: biuro@szkola-motocyklistow.pl
tel:   12 357 15 23


Moto-Wigilia 2017 7.12.2017

MOTO-WIGILIA 2017

Tradycyjnie jak co roku od 12 lat zapraszamy Was Wszystkich na MOTO-WIGILIĘ organizowaną przez ludzi z SMGP w Kraowie. To wyjątkowe spotkanie, gdzie można w zupełnie luźnej atmosferze powspominać mijający rok i sezon oraz poznać wielu fajnych ludzi ze środowiska krakowskich motocyklistów.

 

Tradycyjny mega ostry barszcz pomoże wytrwać w trzeźwości, a zacni goście jak Ksiądz Stanisław będzie napędzał wydarzenie swoimi opwieściami. Liczne towarzystwo i multum tematów nie pozwalają się nudzić. To jedyne takie spotkanie, gdzie nikt nie przyjeżdża motocyklem, a więc ..... można wtedy to zakropić : )

            

W obecym roku z uwagi na likwidację dotychczasowgo miejsca spotkań będziemy goszczeni w restauracji Avenue przy ul. Św.Józefa 25 na rogu z ul.Szeroką tuż przy zabytkowej Synagodze. Impreza będzie na dolnym poziomie mieszczącymdo 350 osób z wydzieloną i klimatyzowana palarnią.

Co będzie w MENU?
Tradycyjnie to co przyniesiecie!  Każda ilość pokarmów we wszelkich odmianach mile widziana : )
Przynosimy kanapki, ciasta, sałatki, chipsy, orzeszki, pierogi, kiełbaski i co tam Kto woli.  Oczywiście motocykliści to jedni z najmniej wybrednych degustatorów alkoholi, zatem mile widziane produkty własne. Jeśli jednak nic nie pędzisz w piwnicy to po drodze na Wigilię pamiętaj o sklepie i odpowiednim wyborze znanej marki : ) Dobry wybór to podstawa!

Organizatorzy zapewniają barszczyk, opłatek i dobry klimat : )
Organizatorem spotkań od samego początku byli ludzie skupiający się wokół internetowego forum o nazwie "Grupa Południe", którzy w roku 2009 postanowili zawiązać stowarzyszenie pod taką samą nazwą i w ten sposób powstała organizacja o nazwie "Stowarzyszenie Motocyklistów Grupa Południe" w skrócie SMGP.

         

Zapraszmy juz w SOBOTĘ 16 grudnia 2017 od 19:30

Restauracja AVENUE
ul. Józefa 25
Startujemy o 19:30

Tradycyjnie zapraszamy Wszystkich z wigilijnymi potrawami :)
A jeśli ktoś zechce coś mocniejszego, to będzie dostępne na barze w dobrych cenach
Wnoszenie może być utrudnione przez ochronę, więc róbcie to z głową : )
P.S. Dla nas dostępna dolna część restauracji.

Do Zobaczenia!
LWG


[ poprzednia| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna ] stron: 15

Partnerzy
Motorsimo