home e-mail Kanał RSS
Strona główna | Kim jesteśmy | Newsletter | Kontakt |
drukuj drukuj

Aktualności

Strona główna > Aktualności
MOTO MIKOŁAJE KRAKÓW 5.12.2014

Już dziesiąty raz Moto-Mikołaje wjadą na Rynek Główny w Krakowie 06 grudnia 2015 roku. Impreza ma charakter charytatywny i Mikołaje na motocyklach rozwożą po krakowskich domach dziecka różnorodne paczki świąteczne jakie sami przygotowoują kilka dni wcześniej. Prezenty świąteczne ufundowane są z pieniędzy zebranych w ramach dobrowolnych datków jakie łożą sami motocykliści i ich rodziny.06 GRUDNIA
Zbiórka motocyklistów będzie miała miejsce w Nowej Hucie przy Zespole Szkół Mechanicznych nr 3 na Osiedlu Szkolnym 37 (róg ul.Bulwarowej , a Al.Solidarności)
Motocykle ustawiamy w zależności od miejsca jakie wskażą osoby porządkowe.

Około godziny 11:00 wspoólnie przejeżdżamy na Rynek Główny, gdzie obdarowujemy dzieci cukierkami .... sami rozgrzewając się kawą na pobliskim jarmarku świątecznym :)

Wjazd na Rynek w Krakowie

Około godziny 11:30-11:40 wjeżdżamy od ul. Sławkowskiej, następnie okrążamy płytę Rynku Głównego i ustawiamy się w tradycyjnym miejscu pomiędzy ul. św. Anny a ul. Sławkowską.

WAŻNE! 
Na Rynek będą miały możliwość wjazdu jedynie motocykle, których kierowca i ew. pasażer będą przebrani w stroje Mikołajów, Aniołków, Diabłów, Reniferów.
Osoby nie posiadające stroju będą zatrzymane i nie wpuszczone w obręb Ryku Głównego!
W tym roku szczególnie wyczulona będzie policja na wszelkie głośne wydechy, strzały z wydechu i inne popisywanie się. Bardzo prosimy o rozsądek i uszanowanie wypracowanej od 10 lat formy uroczystości jaką już stała się Mikołajkowa Moto Parada.

ZDJĘCIE GRUPOWE!
Tradycyjnie nastąpi wykonanie zdjęcia grupowego wszystkich MotoMikołajów pod wieżą Ratuszową.

Wyjeżdżamy z Ryku około godz. 13:30 po okrążeniu płyty - wyjedziemy ul. Grodzką a następnie Franciszkańską lub Dominikańską.

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZEGO RENIFERA!
(chodzi oczywiście o motocykl)

http://d.polskatimes.pl/k/r/1/2d/78/52a49048b7ac8_p.jpg?1402274173

Podobnie jak w latach ubiegłych, spośród zebranych motocykli wyłania się ten najładniej i najciekawiej przystrojony, a właściciel otrzymuje symboliczną nagrodę : )

Dwie Zasady:
1. Ubrany Motocykl nie może stwarzać zagrożenia dla kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego
2. Osoby chcące wziąć udział w Konkursie muszą ustawić się na Rynku Głównym jak najbliżej ul. Szewskiej.Więcej informacji na FB - kliknij tutaj ...

Serdecznie Zapraszamy Wszystkich Naszych Absolwentów
Siodłać Renifery i przyjeżdżać!

Galeria przyjazna motocyklistom 5.12.2014

Galeria Kazimierz przechodzi cały szereg modernizacji, by coraz lepiej spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Jedną z ostatnich przemian jest metamorfoza parkingu. Wielopoziomowy parking galerii zyskuje nie tylko nowy, bardziej przejrzysty wygląd ale także, w związku z wprowadzeniem strefy płatnego parkowania, profesjonalny system poboru opłat i pierwszy w Krakowie parking dla motocyklistów.

Miejsca dla motocyklistów wyposażono w specjalne szafki na kaski, czy nawet na elementy odzieży jak kurtka której nie będziesz musiał nosić ze sobą w trakcie załatwiania spraw w centrum handlowym.

Bardzo podoba nam się ta inicjatywa. To pierwsza w Krakowie galeria handlowa któa naprawde pomyślała o motocyklistach i remontując parking sięgnięto po nowatorskie rozwiązania. Galeria Kazimierz w Krakowie to poziom nowoczesnej Europy z miejscem dla motocyklowych turystów.

Naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę!

Brawo!

Krakowska Szkoła Motocyklistów
www.szkola-motocyklistow.pl

[ poprzednia| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna ] stron: 15

Partnerzy
Motorsimo