home e-mail Kanał RSS
Strona główna | Kim jesteśmy | Newsletter | Kontakt |
drukuj drukuj

Aktualności

Strona główna > Aktualności
MOTOFINAŁ WOŚP w Krakowie 22.11.2014

Moto-Orkiestra w Krakowie zagra w Niedzielę 15 stycznia od 11:00 na parkingu pod M1 na przeciwko wejścia głównego do galerii handlowej. Jak co roku MotoFinał skupia pasjonatów motocykli z całego regionu.

Reprezentanci krakowskiego środowiska motoryzacyjnego, zapraszają do uczestniczenia w Motoorkiestrze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która będzie stacjonowała jak zwykle pod Krakowskim Centrum Handlowym M1 przy al. Pokoju 67 w Krakowie.

Będziemy tam z Wami przez cały dzień.

Organizatorami Motoorkiestry jest Stowarzszenie Motocyklistów Grupa Południe oraz Automobilklub Krakowski, jak co roku, dla fanów motoryzacji przygotowaliśmy liczne atrakcje: pokazy zabytkowych samochodów, pokazy motocykli, stunt motocyklowy, pokazy samochodów rajdowych, pokazy driftu samochodowego, przejazdy quadami, spotkania z gwiazdami świata rajdów, spektakularne symulacje wypadków drogowych, koncerty, licytacje gadżetów, pokazy sprzętu policji drogowej oraz antyterrorystów, atrakcje dla najmłodszych i wiele innych!

Krakowscy drifterzy (Bartosz Ostałowski, Drift Paradise Team, Solaris Drift, IK motorsport Team, BTR Rally Team Kraków) jednoczą swoje siły i wspólnie organizują pokaz driftu, podczas którego będzie można przejechać się z drifterami na fotelu pasażera i zobaczyć jak ten sport wygląda z perspektywy kierowcy. Akademia Jazdy Auto Świat udostępni symulator zderzeń i dachowania. MSM Małopolska umożliwi sprawdzenie się w próbie Stewarda (jazda z piłeczką na masce) oraz w jeździe w stanie symulowanej nietrzeźwości.

Już dziś zapraszamy do licytacji biletów DRIFT TAXI, dzięki któremu w dniu imprezy po zapoznaniu się z samochodami i członkami teamów można będzie wybrać swój ulubiony samochód z jego kierowcą. Po wygraniu i opłaceniu aukcji środki trafiają na konto Fundacji WOŚP, a zwycięzca otrzyma voucher upoważniający do przejazdu.

Także środowisko kierowców quadów przygotowało dla Was wspaniała atrakcję. Oprócz tego, że będzie można podczas imprezy pojeździć quadem, będzie można również wylicytować specjalne, ekstremalne przejazdy quadem. Przejazd zorganizowany będzie w dogodnym, dla wygrywającego aukcję, terminie na torze offroadowym w Podgórkach Tynieckich pod Krakowem. Przejazdy będą przygotowane i prowadzone przez doświadczonych kierowców quadów. Masa przeszkód po drodze zapewni ogromne wrażenia przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Ponadto w galerii M1 będzie wystawiony quad Rafała Sonika.


Zapraszamy do śledzenia aktualnych informacji na naszych stronach:

Swój udział w imprezie już potwierdzili :

- Automobilklub Krakowski
- ATV4Fun & Przyjaciele
- KRAKOWSCY DRIFTERZY; 
  Drift Paradise Team, Bartosz Ostałowski, Solaris, IK Motorsport Team, BTR Drift Team
- Trialowcy : Trial Sherco Nowy Targ
- Classic Moto Kraków
- AGH Racing
- Marsik's Moto TV Channel
- RMF MAXXX i TVP Kraków
- PIZZA HUT
- TM Via
- MSM MAŁOPOLSKA
- Auto-Akademia.pl
- Krakowskie Klasyki Nocą
- ERGO STORE
- Driving Experience
- Kierowcy rajdowi: Szymon Kornicki, Maciek Steinhof, Waldek Kluza oraz Andrzej Szepieniec
- Replika Focus'a Janusza Kuliga - Grzegorz i Agnieszka Hedwik
- Monika Jaworska "Katanka"
- Stunter Kamil Kobędzowski
- Mariusz Juszczak
- Wojciech Rozwadowski - Renault Clio
- Policja Drogowa, ITD, Prewencja oraz Antyterroryści
- Karcher
- M1 oraz Auchan


WSPÓLNY CZAS I WSPANIAŁĄ ZABAWĘ UMILĄ NAM ZESPOŁY "NIPU" I "WEST BAND" :)

Na imprezę, jako goście, zostały również zaproszone wszystkie kluby i organizacje motocyklowe z terenu Małopolski


Chcecie dołączyć? Zapraszamy!
Do Zobaczenia!
w
NIEDZIELĘ

15 stycznia - od g.11:00 

KONIEC EGZAMINÓW w MORD 21.11.2014

Do dnia 6 grudnia 2014 roku  w związku z pogarszającymi się warunkami atmosferycznymi oraz zbliżającym się okresem zimowym Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie zawiesza do odwołania przeprowadzanie egzaminów praktycznych na prawo jazdy kat. A, A1, A2, AM.
Wszystkie zdane egzaminy teoretyczne przez osoby ubiegające się o prawo jazdy kat. A, A1, A2 i AM są ważne bezterminowo.
Osoby które nie zdążyły się zapisać lub zdać egzaminu w tym roku - zapraszamy na SEZON 2015!

Pierwsze egzaminy już z początkiem wiosny!

Ksm Riders

[ poprzednia| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | następna ] stron: 14

Partnerzy
Motorsimo