Moto Orkiestra 2021 w Krakowie

KSM-riders-WOŚP

29 FINAŁ Moto Orkiesty w Krakowie z KSM Riders

W tym roku będzie się działo w sieci.. i na niebie! 😉

Tym razem to najdziwniejszy, ale może i najciekawszy finał WOŚP jaki przyszło nam wspierać! Nie odpuszczamy i pomagamy!  Impreza skupia część środowiska krakowskiego i małopolskiego motosportu oraz miłośników motoryzacji!

wosp-29-krakowTegoroczna impreza ze względu na sytuację będzie nieco inna! Mimo wszystko będziemy Wam ( poprzez transmisje LIVE na FB ) zdawać na bieżąco relację z naszego spotkania w Modlnicy, gdzie pod siedzibą GO+ Cars i GO+EAuto zbiorą się uczestnicy tegorocznej MOTO ORKIESTRY Kraków

29 Finał Moto Orkiestry
w Krakowie On-Line! 

Obok Audi Quattro zepołu GO+ Cars, którym na rajdowych trasach jeździ Grzegorz Olchawski oraz elektrycznych pojazdów z GO+ EAuto w relacjach zobaczycie również liczne inne rajdówki, samochody historyczne, quady z Quadowa Grupa Południe, UTV-y, terenówki, motocykle samochody do driftu i motolegendy!

wosp-modlnica-2021

Jak co roku będą również goście specjalni, którzy uświetnią naszą imprezę!
Tymczasem WY na aukcjach Allegro i wirtualnej skarbonce będziecie mogli licytować atrakcje jakie zostały przygotowane by zebrać jak największą kwotę na rzecz WOŚP ❤️
Impreza niestety musi się odbyć bez udziału publiczności ale liczymy, że mimo tego ograniczenia będziecie z nami się dobrze bawić🔥
KSM-riders-WOŚP
Muzyczną oprawę imprezy zapewni nam Moto Radio i specjalnie na tę okazję zaproszony DJ 🎶🎵
Więcej informacji szukajcie również na fanpage-u FB  @MotoOrkiestraKrakow

Zachęcamy do licytacji na Allegro zorganizowanej przez krakowskie SMGP – całość środków idzie na konto WOŚP! W tym roku wspólnie z MSM Małopolska wrzucamy na licytację szkolenie z zakresu techniki jazdy motocyklem dla dwóch osób! Nie żałujcie pieniążków, a w zamian dla zwycięzców licytacji zajefajne szkolenie z dedykowanym instruktorem na ODTJ w Krakowie!

voucher-WOŚP-Kraków– LINK – kliknij tu… AUKCJE LICYTACJE 2021

Chcesz dorzucić 10 zł? Dawaj do e-Skarbonki – nie wychodząc z domu! e-skarbonka-Wośp-KrakowDorzuć nawet 10 złklikając tu .. 

 

Klikajcie, oglądajcie i grosza nie żałujcie! Każdy pieniądz wydany na szkolenie i jednocześnie na pomoc innym zwraca się potrójnie na drodze! Zachęcamy do pomagania, bo warto!

Kolejna ostra jazda na Moto-Orkiestrze WOŚP w Krakowie zbliża się wielkimi krokami!
Już w Niedzielę od 11:00 czekamy na Was
ON-Line
na FB
@MotoOrkiestraKrakow

 

Do Zobaczenia! LWG!