MOTO & SPA Jesienne MOTOgrzanie


JESIENNE MOTOgrzanie 2022
WYJAZD DWUDNIOWY do SZCZYRKU 

szczyrk 2022DATA: 24-25 września 2022
Start o g.10:00 – wyjazd z Krakowa na motocyklach

Masz ochotę nawinąć trochę asfaltu na koła zanim zaleje nas fala słoty?
Ukoić ciało i duszę w doborowym motocyklowym towarzystwie?

KSM Riders we współpracy z  MSM TOUR Małopolska zapraszają na wyjazd integracyjno-krajoznawczy gdzie będziecie mogli dogrzać maszyny, opony na zakrętach i Siebie w strefie SPA! Wyjazd koordynuje doświadczona Pani instruktor oraz przewodnik @NataliaSobocka ; ) Kto zna to wie, że warto na taki wyjazd się załapać!  Rezerwujcie miejsca już teraz!

Wrzesień, niby jesień .. ale to nie koniec sezonu!

W tym roku jesień kalendarzowa zbiega się w tym samym dniu z jesienią astronomiczną i wypada na 23 września, zatem nasz wyjazd będzie już formalnie w pełni JESIENNĄ IMPREZĄ! „Motogrzanie” jest dwudniowym wyjazdem krajoznawczo-integracyjnym  i startujemy w sobotę 24 września 2022 o godzinie 10:00 z Krakowa!

Wyjazd 100% po asfalcie na dystansie przeszło 250 kilometrów.

Tempo – dostosowane do przepisów oraz dynamiki narzucanej przez uczestników.
W planie przejazd malowniczą trasą Beskidu Żywieckiego, w tym Salmopolskie serpentyny słynnej przełęczy.

Hotel & SPA

Wieczorem zapraszamy do strefy SPA  (sauny, jacuzzi) na tytułowe grzanie, resztę wieczoru poświęcamy na integrację! W niedzielę wracamy nieśpiesznie do Krakowa. Wrócisz odprężony, zintegrowany oraz ze świeżymi moto-wspomnieniami żeby przetrwać zimę z uśmiechem!

Obiekt jaki wybraliśmy na bazę z której będziemy operować jest sprawdzonym miejscem z super strefą SPA, dobrym śniadankiem oraz parkingiem na nasze – Wasze maszyny! Ilość miejsc jest ograniczona do max. 20 osób. Szczegóły dotyczące noclegów udzielamy telefonicznie. Standard noclegu jest na wysokim poziomie i prezentuje takie co najmniej 3 gwiazdki hotelowe, więc nawet wymagający będą zadowoleni. Stawiamy oczywiście na integrację, dobrą zabawę, wygodne spanko i dobre jedzonko!

nocleg

Zapraszamy na DWUDNIOWY  WYJAZD INTEGRACYJNO-KRAJOZNAWCZY
we wrześniowy weekend  24 – 25 września 2022

Plan wyjazdu:
– wyjazd z Krakowa o godzinie 10.00
– przejazd ponad 250 km w 100% po asfalcie, więc szosowe opony dadzą radę
 przejazd malowniczą trasą Beskidu Żywieckiego,
w tym słynne serpentyny na przełęczy Salmopol
– tempo dostosowane do przepisów i dynamiki uczestników grupy 

– grupy prowadzone przez przewodników znających ciekawe miejsca
– po drodze: przerwa kawowa i obiadowa,
– zwiedzanie ciekawych miejsc na trasie
– zjazd do hotelu i zakwaterowanie, odpoczynek i wieczorna integracja
– powrót do Krakowa w niedzielę

 

ZAPISY i INFORMACJE

Ilość miejsc: 20 osób
Koszt od osoby 450 zł
w cenie:
– nocleg
(pokoje dwu i wielo-osobowe)
– śniadanie
– parking
– wieczór  SPA
(pełen dostęp sauny, jacuzzi)
– możliwość własnego prowiantu %
Na miejscu także czynna restauracja. To ścisłe centrum Szczyrku, więc możliwości degustacyjne nie są niczym ograniczone.

REZERWACJE MIEJSC – MAILOWO lub TELEFONICZNIE
maile:
biuro@MSM.malopolska.pl
biuro@szkola-motocyklistów.pl

telefony:
Magda  +48 881 40 90 90
Natalia + 48 698 533 876