MOTO & SPA Wiosenne MOTOgrzanie

MoTour Szkolenia

Wiosenne MOTOgrzanie 2023
WYJAZD DWUDNIOWY do SZCZYRKU 

MoTour SzkoleniaDATA: 27-28 maja 2023
Start o g.9:00 – wyjazd z Krakowa na motocyklach

Masz ochotę nawinąć trochę asfaltu na koła i poznać nowych znajomych?
Ukoić ciało i duszę w doborowym motocyklowym towarzystwie?

KSM Riders we współpracy z  MoTour zapraszają na wyjazd integracyjno-krajoznawczy gdzie będziecie mogli dogrzać maszyny, opony na zakrętach i Siebie w strefie SPA! Wyjazd koordynuje doświadczona Pani instruktor oraz przewodnik @NataliaSobocka ; ) Kto zna to wie, że warto na taki wyjazd się załapać!  Rezerwujcie miejsca już teraz!

wyjazd-KSM

Początek sezonu najlepszym czasem na nowe znajomości!

Moto & SPA jest dwudniowym wyjazdem krajoznawczo-integracyjnym  i startujemy w sobotę 27 maja 2023 o godzinie 10:00 z Krakowa, a powrót planujemy na Niedzielę 28 maja w okolicach godziny 19:00.
Miesiąc maj gwarantuje dobrą temperaturę, a że to jeszcze nie wakacje to być może właśnie najlepszy czas na nawiązanie nowych znajomości z innymi motocyklistami z Którymi być może później przyjdzie Wam spędzać o wiele więcej czasu nawijając wspólnie kilometry.

Wyjazd 100% po asfalcie na dystansie przeszło 250 kilometrów

turystyka-motocyklowaTempo – dostosowane do przepisów oraz dynamiki narzucanej przez uczestników. Wyjazd zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Dedykowany pod motocykle szosowe i turystyczne. To okazja do sprawdzenia sprzętu i odzieży, a przy okazji porobienia pięknych zdjęć.  W planie przejazd malowniczą trasą Beskidu Żywieckiego, w tym Salmopolskie serpentyny słynnej przełęczy.

Hotel & SPA

Wieczorem zapraszamy do strefy SPA  (sauny, jacuzzi) na rozgrzanie, resztę wieczoru poświęcamy na integrację! W niedzielę wracamy nieśpiesznie do Krakowa. Wrócisz odprężony, zintegrowany oraz ze świeżymi moto-wspomnieniami żeby przetrwać zimę z uśmiechem!


Obiekt jaki wybraliśmy na bazę z której będziemy operować jest sprawdzonym miejscem z super strefą SPA, dobrym śniadankiem w pobliskiej restauracji oraz parkingiem na nasze – Wasze maszyny! Ilość miejsc jest ograniczona do max. 12 osób. Szczegóły dotyczące noclegów udzielamy telefonicznie. Standard noclegu jest na wysokim poziomie i prezentuje takie co najmniej 3 gwiazdki hotelowe, więc nawet wymagający będą zadowoleni. Stawiamy oczywiście na integrację, dobrą zabawę, wygodne spanko i dobre jedzonko w okolicy!

 

Zapraszamy na DWUDNIOWY  WYJAZD
INTEGRACYJNO-KRAJOZNAWCZY

w ostatni majowy weekend  27 – 28 maja 2023

Plan wyjazdu:
– wyjazd z Krakowa o godzinie 9.00
– przejazd ponad 250 km w 100% po asfalcie, więc szosowe opony dadzą radę
 przejazd malowniczą trasą Beskidu Żywieckiego,
w tym słynne serpentyny na przełęczy Salmopol
– tempo dostosowane do przepisów i dynamiki uczestników grupy 

– grupy prowadzone przez przewodników znających ciekawe miejsca
– po drodze: przerwa kawowa i obiadowa,
– zwiedzanie ciekawych miejsc na trasie
– zjazd do hotelu i zakwaterowanie, odpoczynek i wieczorna integracja
– powrót do Krakowa w niedzielę

 

 

ZAPISY i INFORMACJE

Ilość miejsc: 12 osób
Koszt od osoby 790 zł
Dla absolwentów KSM oraz MSM 650 zł 
w cenie:
– nocleg (pokoje dwu i wielo-osobowe)
– parking
– wieczór  SPA (pełen dostęp sauny, jacuzzi)
– możliwość degustacji własnego prowiantu
Na miejscu także czynna restauracja. To ścisłe centrum Szczyrku, więc możliwości degustacyjne nie są niczym ograniczone.

REZERWACJE MIEJSC – MAILOWO lub TELEFONICZNIE
maile:
biuro@szkola-motocyklistow.pl

Nasze dziewczyny zapisują również telefonicznie:
Magda  +48 881 40 90 90
Natalia + 48 698 533 876