21 powodów za nami

21 powodów ZA NAMI
przeważających nad konkurencją

21 przyczyn, żeby spędzić z nami 21 godzin szkolenia..

1. Szkoła istnieje od lat na rynku i byliśmy pierwsi
    zakładając pierwszą szkołą stricte motocyklową w Krakowie
  2. Każdy instruktor ma min. 10 lat stażu w jeździe motocyklami i lubi to co robi!
  3. Szkoleniowcy mają także uprawnienia z techniki jazdy (zaawansowany instruktor)
  4. U nas możesz na kursie poćwiczyć jazdę motocyklem po nitce toru sportowego!
  5. Od wielu lat mamy wysoką zdawalność za 1 razem na egzaminach państwowych
  6. Plac szkoleniowy tylko dla motocyklistów!!!
    Nasz plac szkoleniowy to rarytas! Od zawsze dbaliśmy o to żeby go nie dzielić z innymi oraz żeby był
    typowo motocyklowy, bez samochodów, bez dziur, bez niebezpiecznych urządzeń i ze strefą ochronną!
  7. Posiadamy największą flotę motocykli szkoleniowych o różnych pojemnościach w tym motocykle identyczne jak na egzaminie państwowym. Stopniujemy trudności, a Państwo zdobywacie cenne doświadczenie na różnych maszynach. Wszystkie motocykle są bezwypadkowe z polskich salonów!
  8. Instruktorzy szkolą w ruchu miejskim na motocyklach jadąc obok kursanta motocyklu (1/1)
  9. Stosujemy nowoczesną i renomowaną komunikację bezprzewodową w kaskach szkoleniowych
  10. Szkoła ma biuro i salę wykładową której używamy, bo na serio robimy szkolenia!
    (może się To Państwu wydawać dziwne, bo oczywiste, ale niestety niewiele jest takich szkół)
  11. Dla kursantów mamy atestowane kaski we wszystkich rozmiarach (5 gwiazdek Sharpa)
  12. Udostępniamy tez homologowane ochraniacze na kolana i łokcie podczas szkolenia!
  13. Poważnie i profesjonalnie traktujemy zajęcia z ratownictwa, które prowadzają certyfikowani ratownicy motocyklowi lub lekarze będący motocyklistami.
  14. Posiadamy program i plan szkolenia, nie ma chaosu, zajęcia opracowane są metodycznie, a program zawiera wszystkie istotne zagadnienia dla motocyklistów.
    Jako już nieliczni organizujemy prawdziwe zajęcia teoretyczne!  – zobacz tu..
    Omawiamy zarys budowy motocykli, nowe technologie oraz trendy, rodzaje motocykli – ich przeznaczenie, zasady właściwego doboru maszyny (dopasowania), frakcje motocyklowe, kultura i moda na motocykle, taktyka jazdy – strategie i błędy przez które giną bikerzy, technika kierowania – jak samemu nie zrobić sobie krzywdy, rozwój techniki motocyklowej, nowe rodzaje motocykli, zasady doboru stroju ochronnego, rodzaje materiałów, odzież ochronna, rodzaje kasków, odzież tekstylna i skórzana, membrany, protektory ochronne, buty, rękawice, eksploatacja motocykli, zakup, sprzedaż, co i gdzie w Krakowie jest oraz z Kim gadać ; )
  15. W cenie szkolenia otrzymujesz także komplet drukowanych materiałów + najnowsze testy PWPW
  16. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych motocyklistów!
    Wykłady długo będziesz pamiętać : ) Instruktarze z praktyki również : )
  17. Nie owijamy w bawełnę – uświadamiamy jak niebezpieczne jest to hobby, jednakże intensywne szkolenie przygotowuje Państwa nie tylko do egzaminu ale przede wszystkim do samodzielnej jazdy.
    Wszystko co zobaczysz ma później uchronić Ciebie przed wypadkiem i tzw. „pechem..”
  18. Nauka przebiega w typowo motocyklowej, przyjaznej i otwartej atmosferze!
  19. Naszym absolwentom pomagamy w doborze i zakupie motocykli! (+ webinary MTC)
  20. Cena szkolenia – jest relatywnie niska do oferowanej usługi!*  Obecnie bardzo dobry kask kosztuje tyle co Nasz cały kurs! Jednak dopiero po szkoleniu będziecie Państwo to rozumieć, a dzięki wiedzy zaoszczędzicie wiele tysięcy złotych i dużo zdrowia w przyszłości!
    *
    sprawdzając ceny konkurencji zobacz jak wyglądają ich szkoły, place manewrowe, sprzęt oraz instruktorzy..
  21. Szkoląc się u nas – zyskujesz też zniżki u naszych partnerów i poznajesz wielu ciekawych ludzi! Towarzyszymy Wam przy pierwszych zakupach w profesjonalnym sklepie motocyklowym, gdzie nasz instruktor wciela się w rolę doradcy i przewodnika.
    Pomagamy też przy zakupach samego motocykla u wybranych dealerów w Krakowie!

Zobacz jeszczeSkąd bierze się cena szkolenia? .. kliknij tu