Kurs 12h przed egzaminem

EGZAMIN 2024 – kurs przygotowujący do egzaminu państwowego w zakresie prawa jazdy kategorii A oraz A2 w krakowskim MORD

szkolenie-motocyklowe

Dla kogo to szkolenie?
Kurs ten został przygotowany dla osób będących po kursie podstawowym, ale jeszcze przed egzaminem państwowym, które jeszcze nie opanowały zadań egzaminacyjnych w stopniu umożliwiającym ich zaliczenie za pierwszym razem.

Kiedy zalecamy powtórkę?

Kurs ten zalecany jest każdemu kto miał przerwę dłuższą niż 3 miesięczną pomiędzy ostatnim szkoleniem, a wyznaczonym egzaminem państwowym. Wymagamy także odbycia tego szkolenia dla osób które nie są naszymi absolwentami, a chcą doskonalić swoje umiejętności jazdy motocyklem pod naszym okiem, gdyż musimy mieć czas na obserwację ewentualnych przyczyn błędów oraz ich eliminację.

Jak wygląda szkolenie?

To specjalnie przygotowany program zajęć dla osób będących po odbytym szkoleniu podstawowym (min.20 godzinnym) Zaczynamy zawsze od przypomnienia podstaw na motocyklach o mniejszych pojemnościach, kierując się zasadą stopniowania trudności. Następnie przechodzimy do zadań egzaminacyjnych i wykonujemy je zwiększając pojemność motocykla adekwatnie do umiejętności. Trening 12 godzinny wystarcza w większości przypadków na dobre doszlifowanie przed egzaminem wszystkich zadań na placu manewrowym. Jeśli byłaby taka potrzeba zawsze można zwiększyć ilość godzin szkolenia celem dopracowania formy danego kursanta. W czasie szkolenia zwracamy uwagę na prawidłową pozycję, umiejętność posługiwania się przyrządami sterowania, wykonywanie wszystkich zadań egzaminacyjnych zgodnie z ich ustawowymi kryteriami. Prezentujemy różne dozwolone warianty wykonania zadań od strony technicznej, a kursant ma wybór i rozumie różnice. Wszystko to daje efekt w postaci wysokiej zdawalności i świadomości wykonywanych czynności.

Nasz plac manewrowy jest tylko dla motocyklistów, nie ma tam nauki jazdy samochodami 🙂

Jeśli więc zależy Ci na zaliczeniu egzaminu i opanowaniu motocykla w stopniu zapewniającym bezpieczne oraz samodzielne kierowanie nim, to zapraszamy na to szkolenie. Posiadamy takie same motocykle egzaminacyjne jak w MORD Kraków (Yamaha MT-07)

więcej o naszym placu do ćwiczeń na motocyklu – kliknij tu ..

Zobacz zadania egzaminacyjne –  kliknij tu..

SEZON SZKOLENIOWY trwa od kwietnia do końca października

ZAPISY I INFORMACJE
Mailowo przez cały tydzień.
Telefonicznie w godzinach pracy biura.