home e-mail Kanał RSS
Strona główna | Kim jesteśmy | Newsletter | Kontakt |
drukuj drukuj

Doskonalenie w ODTJ KRAKÓW

Strona główna > Doskonalenie w ODTJ KRAKÓW
Od sezonu 2017 mamy przyjemność zaoferować szkolenie w zakresie doskonalenia umiejętności jazdy na posiadanym już przez Państwa motocyklu w warunkach zamkniętego obiektu spełniającego warunki ODTJ mieszczącego się w Krakowie.
Wspólnie z Moto Park Kraków, Szkołą MSM Małopolska, Dreamotor, SJMK oraz PSITJ oferujemy 4 godzinny kurs mający na celu poprawę stylu jazdy i nabranie właściwych nawyków w zakresie właściwego toru jazdy, operowania gazem, hamulcami oraz wielu innych bardzo ważnych codziennych czynności motocyklisty.
Istotną wartością szkolenia jest to , iż w całości odbywa się ono z użyciem motocykla osoby szkolonej oraz na specjalnym obiekcie posiadającym dosyć trudny technicznie tor asfaltowy. Na tym szkoleniu zobaczysz jak bardzo można pochylić Twój motocykl, jak reaguje przy różnych prędkościach, jak długa jest droga zatrzymania i o ile można ją skrócić podejmując odpowiednie działania.
  
 

To szkolenie jest prowadzone przez najlepszych instruktorów motocyklowych z Krakowa w ramach wzajemnej kooperacji instruktorów techniki jazdy oraz czynnych zawodników MP i trenerów jazdy sportowej. Specjalnie opracowany wspólny program pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów Techniki Jazdy to serie ćwiczeń mające na celu opanowanie przez osobę szkoloną właściwej pozycji oraz równowagi w różnych sytuacjach i przy różnych prędkościach. Ponieważ na tym szkoleniu ćwiczymy motocyklami własnymi i często są to motocykle różnego rodzaju - ćwiczenia i stanowiska do ćwiczeń ulegają modyfikacjom uwzględniając właściwości danej maszyny.

w programie szkolenia znajdują się m.in:

Cena szkolenia:   499 zł /os.
Czas trwania        4 h
Dni tygodnia:       weekendy
Miejsce:               MOTO-PARK Kraków
                             ul. Rzepakowa 4R

Wymagamy:       
- kompletnego stróju motocyklowego
- sprawnego motocykla (ważne badania)
- ważenego ubezpiecznia OC /NNW
- standardowego wydechu o dopuszczalnej głośności (96dB)

 

NAJBLIŻSZY TERMIN:
05 sierpnia 2017
g. 10:00 - 14:00

 

ZAPISY I REZERWACJE
 
Rezerwacje miejsc i zgłoszenia - mailowo:

biuro@szkola-motocyklistów.pl

Partnerzy
Motorsimo